Nodarbību laiki un maksa Ādažos.

2017./2018. m.g. sezona Ādažos :

Pirmā nodarbība+tikšanās jaunajiem dejotājiem 4. septembrī.

Jaunjaiem dejotājiem :

Nodarbības - Ādažu Kultūras centrā, Gaujas ielā 33A, Ādažos.
Nodarbību laiki:
Pirmdienās, Trešdienās plkst. 18.00-19.00 ( jaunie dejotāji/1.kurss/iesācēji)

Iepriekšējo sezonu dejotājiem:

DIAMOND CREW
Nodarbības - Pasaku Valstībā, Rīgas gatvē 28b, Ādažos.
Nodarbību laiki:
Otrdienās, Ceturtdienās plkst. 19.45-20.45.

VDS Fresh+pagājušā gada iesācēji ( 2. Kurss)
Nodarbības - Pasaku Valstībā, Rīgas gatve 28b, Ādažos.
Nodarbību laiki:
Otrdienas, Ceturtdienas plkst. 18.30-19.30.

VDS Criminal:
Nodarbības - Vecajā Kultūras Namā Ādažos.
Nodarbību laiki:
pirmdienās, trešdienās plkst. 19.45-20.45.

Mazās meitenes ( pagājušā gada 1. Kurss):
Nodarbības : Ādažu Kultūras centrā Gaujas iela 33A, Ādažos.
Pirmdienās, trešdienās plkst. 16.45-17.45

TRENERES : Ieva Bauere 26514423, Liene Bauere 26359991 aka Dvīnes.

Maksa par nodarbībām ir 50,-EUR par mēnesi / 8,- EUR par nodarbību.

Par nodarbīām maksāt TIKAI Ādažu kontā:
SEB Bankas konts: LV50UNLA0050024439004

Jauno dejotāju Vecākiem ar jauno sezonu jāslēdz līgums ar Veizāna deju skolu par nodarbību apmeklējumu, mēneša sākumā uz e-pastu tiks izsūtīti rēķini par nodarbību apmaksu un maksāt varēs tikai uz kontu caur banku.
Visiem uzsākot jauno sezonu jāaizpilda iesniegums ar atjaunināto kontaktinformāciju!

NOTEIKUMI  PAR  MAKSĀŠANAS KĀRTĪBU  PAR  NODARBĪBĀM Ādažos:

1. Nodarbības jāapmeklē regulāri un jāmaksā pilna mēneša maksa neatkarīgi no apmeklējuma, došanās uz laukiem, ārzemēm, kūrortiem slēpot, klases vakari, teātris u.tml. kavējumi nav attaisnojums nodarbību nemaksāšanai.
2. Tiek attaisnoti kavējumi tikai slimības dēļ, ja tiek uzrādīta ārsta zīme, un ja kavēts vairāk par 1 nedēļu, tad maksa tiek pārrēķināta proporcionāli apmeklēto nodarbību skaitam, kas tiek ieskaitīta nākošā mēneša maksā!
3. Ja nodarbības kavētas ne slimības dēļ, tad var maksāt par apmeklēto nodarbību skaitu, kā par katru nodarbību atsevišķi kā tabulā augstāk! Lūgums neizdomāt savas cenas un nepiedāvāt savus aprēķinus, bet ievērot VDS noteikto kārtību!
4. Iekavētās nodarbības ir jāapmeklē  papildus citā laikā pie citām grupām, bez papildus samaksas, ja ir nomaksāta pilna mēneša maksa! Attiecas tikai uz dejotājiem programmā "Mūsdienu deja - hip-hop kultūras deju stili".
5. Par nodarbībām mēneša pirmajos datumos tiks izsūtīti rēķini e-pastā, kas jāapmaksā 10 dienu laikā.
6. Maksājot caur banku pamatojumā jānorāda Rēķina numurs, bērna vārds uzvārds un "Ādaži"
7. Ja no vienas ģimenes dejo 2 cilvēki, tad var saņemt atlaidi 10%, ja 2 bērni, tad 15%, ja 3 bērni tad 20% atlaidi, ar Ģimene 3+ karti 25% atlaidi. (attiecas arī uz Ādažu dejotājiem)
8. Maksātājs var saņemt IIN (ienākuma nodokļa) atmaksu iesniedzot VID nodarbību apmaksas apliecinājumus!
9. Pārejot uz augstāku kursu, nākošajos mācību gados palielinās nodarbību slodze un attiecīgi palielinās arī nodarbību mēneša maksa.
10. Vienas nodarbības apmeklējuma maksa ir 8,- EUR
11. individuālās nodarbības maksa ir 20,- EUR stunda, ja dejo viens pats. Ja dejo 2 vai 3 cilvēki individuāli reizē, tad maksa ir 15,-EUR no cilvēka.

2016./2017.m.g. sezona
Ādažos:

no 2017.g. 1.janvāra maksa par nodarbībām ir 50,-EUR par mēnesi / 8,- EUR par nodarbību.

Jaunajiem dejotājiem:
Nodarbības - Ādažu Kultūras centrā, Gaujas ielā 33 A, Ādažos.
Nodarbību laiki:
otrdienās, ceturtdienās plkst. 16,45-17,45  (1.kursa iesācēji)
otrdienās, ceturtdienās plkst. 18:00 - 19:00  (2.kurss)
Maksa par treniņiem 45.- EUR / mēnesī vai 7.- EUR nodarbība
Treneres: Liene Bauere 26359991, Ieva Bauere 26514423  aka Dvīnes
Pirmā nodarbība + tikšanās 6. septembrī.

Iepriekšējo sezonu dejotājiem:
Nodarbības - Pasaku valstībā, Rīgas gatve 28b , Ādažos.
Nodarbību laiki: otrdienās, ceturtdienās plkst. 19:45 - 20:45. (3.kurss Open)
Maksa par treniņiem 45.- EUR / mēnesī vai 7.- EUR nodarbība
Treneres: Liene Bauere 26359991, Ieva Bauere 26514423  aka Dvīnes
Pirmā nodarbība + tikšanās 6. septembrī.

Vecākiem ar jauno sezonu jāslēdz līgums ar Veizāna deju skolu par nodarbību apmeklējumu, mēneša sākumā uz e-pastu tiks izsūtīti rēķini par nodarbību apmaksu un maksāt varēs tikai uz kontu caur banku.
Rekvizīti norādīti kontaktos

NOTEIKUMI  PAR  MAKSĀŠANAS KĀRTĪBU  PAR  NODARBĪBĀM Ādažos:

4. Iekavētās nodarbības ir jāapmeklē  papildus citā laikā pie citām grupām, bez papildus samaksasja ir nomaksāta pilna mēneša maksa! Attiecas tikai uz dejotājiem programmā "Mūsdienu deja".
6. Maksājot caur banku pamatojumā jānorāda Rēķina numurs, bērna vārds uzvārds un "Ādaži"
10. Vienas nodarbības apmeklējuma maksa ir 8,- EUR