Nodarbību laiki un maksa Ādažos.

2018./2019. m.g. sezona Ādažos :

Pirmā nodarbība+tikšanās jaunajiem dejotājiem 5. septembrī, vecajiem dejotājiem 4.septembrī

Jaunjaiem dejotājiem:

Nodarbību laiki:
Pirmdienās, Trešdienās plkst. 18.00-19.00 ( jaunie dejotāji/1.kurss/iesācēji)
Nodarbības - Ādažu Kultūras centrā, Gaujas ielā 33A, Ādažos.

Iepriekšējo sezonu dejotājiem:

DIAMOND CREW
Nodarbības - Pasaku Valstībā, Rīgas gatvē 28b, Ādažos.
Nodarbību laiki:
Otrdienās, Ceturtdienās plkst. 19.45-20.45.

VDS Fresh
Nodarbības - Pasaku Valstībā, Rīgas gatve 28b, Ādažos.
Nodarbību laiki:
Otrdienas, Ceturtdienas plkst. 18.30-19.30.

EL crew
Nodarbības - Ādažu Kultūras centrā, Gaujas ielā 33A, Ādažos.
Nodarbību laiki:
Otrdienas, Ceturtdienas plkst. 18.00-19.00.

TRENERES : Ieva Bauere 26514423, Liene Bauere 26359991

Maksa par nodarbībām ir 50,-EUR par mēnesi

Par nodarbībām maksāt TIKAI Ādažu kontā:
SEB Bankas konts: LV50UNLA0050024439004
"VEIZĀNA DEJU SKOLA", SIA, Reģ.Nr.: 40103985955

Dejotāju vecākiem ar jauno sezonu jāslēdz līgums ar Veizāna deju skolu par nodarbību apmeklējumu, mēneša sākumā uz e-pastu tiks izsūtīti rēķini par nodarbību apmaksu un maksāt varēs tikai uz kontu caur banku.
Visiem uzsākot jauno sezonu jāaizpilda iesniegums ar atjaunināto kontaktinformāciju!

NOTEIKUMI  PAR  MAKSĀŠANAS KĀRTĪBU  PAR  NODARBĪBĀM Ādažos:

1. Nodarbības jāapmeklē regulāri un jāmaksā pilna mēneša maksa neatkarīgi no apmeklējuma, SLIMOŠANA, došanās uz laukiem, ārzemēm, kūrortiem slēpot, klases vakari, teātris u.tml. kavējumi nav attaisnojums nodarbību nemaksāšanai.
2. Iekavētās nodarbības, iepriekš saskaņojot, ir iespējams apmeklēt papildus citā laikā pie citām grupām, bez papildus samaksas
3. Ja slimības dēļ kavēts vairāk par 1 mēnesi, tad par turpmāk apgūstamo programmu un maksu jāvienojas individuāli. Lūgums neizdomāt savas cenas un nepiedāvāt savus aprēķinus, bet ievērot VDS noteikto kārtību!
4. Par nodarbībām mēneša pirmajos datumos tiek izsūtīti rēķini e-pastā, kas jāapmaksā 10 dienu laikā.
5. Maksājot caur banku pamatojumā jānorāda tikai Rēķina numurs. (Konta numuri ir atšķirīgi Rīgai, Ādažiem, nometnēm). Nepareizā kontā ieskaitītu naudu atgriež ieturot bankas pakalpojuma maksu.
6. Ja no vienas ģimenes dejo 2 cilvēki, tad var saņemt atlaidi 10%, ar Ģimene 3+ karti 15% atlaidi.
7. Maksātājs var saņemt IIN (ienākuma nodokļa) atmaksu iesniedzot VID nodarbību apmaksas apliecinājumus!
8. Vienas nodarbības apmeklējuma maksa ir 8,- EUR
9. individuālās nodarbības maksa ir 20,- EUR stunda, ja dejo viens pats. Ja dejo 2 vai 3 cilvēki individuāli reizē, tad maksa ir 15,-EUR no cilvēka.