Visām jaunajām grupām nodarbības jau sākušās!
Visi kas vēlas vēl pievienoties septembrī drīkst ierasties uz sava vecuma grupas laiku līdzi ņemot treniņtērpu.

Katram kas vēlēsies pievienoties kādai grupai pēc 1.oktobra - būs jāapmeklē arī papildus individuālās nodarbības, lai apgūtu septembrī iekavēto mācību vielu.

Jaunās 2017./2018. m.g. sezonas uzņemšana notiks 6. un 7. septembrī no pulksten 17,00-19,00
Pirmskolas vecuma bērniem uzņemšana tikai 7.septembrī pl. 18.00 (nākt kopā ar bērnu iejusties)
Breika deju grupā uzņemšana 7.septembrī pl. 18.30 (ierasties jau ar treniņtērpu)

Šogad iesācēju grupās bez konkursa mūsdienu deju apmācībai varam uzņemt pa 1 grupai katrā vecumā: bērniem Bē-2, junioriem Jū-2 un jauniešiem grupa AJ-2 kā arī breika grupā un pirmsskolnieku grupā Kids.

Ar priekšzināšanām varam uzņemt:
bērnu vecuma grupās: 2., 3. kursā, junioru grupās: 2.,3.,4.,5.kursā, jauniešiem 2.,4. un 5.kursā.

Atvērto durvju dienās paredzēts:
1)  pieņemt pieteikšanās iesniegumus, noslēgt apmācību uzsākšanas līgumus.
2)  sadalīties pa grupām un paziņot kad kura grupa uzsāks nodarbības,
3) sniegt papildus informāciju par mācību programmu, maksāšanas kārtību, nodarbību laikiem, treniņiem nepieciešamām  lietām,
4)  apskatīties kā dejo citi, kas dejo jau ilgāku laiku,
5) varēs aprunāties ar direktoru, administratori un treneriem, ja vēl nav skaidrs pa stiliem, laikiem, slodzi vai kādi citi interesējoši jautājumi.

Pirmajā mācību gadā treniņu slodze ir 2 reizes nedēļā pa 1 stundai, lai saprastu: patīk/nepatīk, sanāk/nesanāk, iekļaujos/neiekļaujos kolektīvā.

Sākot no 2.mācību gada nodarbības ir 3 reizes nedēļā un slodze palielinās saskaņā ar deju skolas programmu: 2.kursā 3 nodarbības nedēļā, 3.kursā 4.nodarbības, 4., 5., 6. kursos 6-7 nodarbības nedēļā. Attiecīgi palielinās arī mācību maksa.
Neatņemama mācību programmas daļa ir piedalīšanās Latvijas un ārzemju pasākumos, sacensībās, koncertos, festivlālos, kas prasa papildus izdevumus par autobusu, dalības maksas, tērpus, kā arī papildus laiku brīvdienās.

Visi kas vēlas iestāties deju skolā nepieciešams piereģistrēties iepriekš sūtot e-mail:info@dejuskola.lv ar tekstu "pieteikums" norādot:
1) iespējamo ierašanās datumu uz atvērtajām durvīm (6. vai 7.sept. vai citu laiku, ja netiekat šajos) ,
2) vēlamo grupu kurā dejot, ja ir skaidrs, ja nav, tad to varēs noskaidrot "atvērtās durvīs".
3) bērna dzimšanas gadu;
4) tiem kam ir priekšzināšanas un, kas pretendē uz augstāku kursu - jānorāda dejošanas pieredze, studija kur dejots, cik ilgi, kādos stilos dejots.

Lai pievienotos grupām ar priekšzināšanām jāierodas deju skolā aprunāties ar vadību (vai jāsazinās telefoniski t: 29262327) un ar treniņtērpu jāierodas uz kādu no izvēlētajām grupām, pēc pirmās nodarbības arī saskaņosim ērtāko apmeklējuma laiku, piemērotāko grupu dejotāja vecumam, līmenim un slodzei.

Papildus info zvanot pa tālruni: 26367748

Jaunās 2016./2017. m.g. sezonas uzņemšana jau notikusi un nokomplektētas visas jaunās grupas un nodarbības jau sākušās.
Tie, kas vēlas vēl pievienoties, tiem jāierodas 30 min. pirms izvēlētās nodarbības ar treniņtērpu, lai pieteiktos un pēc nodarbības varēs nokārtot formalitātes (iesniegums, līgums, rēķins)