Uzņemšana ir notikusi, visās jaunajās grupās nodarbības sākušās jau no 4.septembra!
Tie, kas vēlas vēl pievienoties - pirms ierašanās zvaniet administratorei par brīvajām vietām grupās!
t: 26367748
Turpinās uzņemšana pieaugušo grupā 30+ trešdienas 18.45
un breika grupā ar profesionālo ievirzi!

Jaunās 2018./2019. m.g. sezonas uzņemšana notiks 29. un 30. augustā no pulksten 16,00-19,00
Pirmskolas vecuma bērniem ierasties ieteicams 30.augustā pl. 18.00 (nākt noteikti kopā ar bērnu iejusties)

Šogad iesācēju grupās bez konkursa mūsdienu deju apmācībai varam uzņemt pa 1 grupai katrā vecumā: bērniem Bē-3, junioriem Jū-3 un jauniešiem grupa A-3 kā arī breika grupā un pirmsskonieku grupās: Mini un Kids.
Plānojam, ka grupā mini Kids no 3-5 gadiem varēs piedalīties bērni kopā ar vecākiem!

Ar priekšzināšanām varam uzņemt:
bērnu vecuma grupās: 2., 3. kursā, junioru grupās: 2.,3.,4.,5.kursā, jauniešiem 2.,4. un 5.kursā.

Atvērto durvju dienās paredzēts:
1)  pieņemt pieteikšanās iesniegumus, noslēgt apmācību uzsākšanas līgumus.
2)  sadalīties pa grupām un paziņot, kad kura grupa uzsāks nodarbības,
3) sniegt papildus informāciju par mācību programmu, maksāšanas kārtību, nodarbību laikiem, treniņiem nepieciešamām  lietām,
4)  varēs aprunāties ar direktoru, administratori un treneriem, ja vēl nav skaidrs pa stiliem, laikiem, slodzi vai kādi citi interesējoši jautājumi.

Pirmajā mācību gadā treniņu slodze ir 2 reizes nedēļā pa 1,5 stundai, lai saprastu: patīk/nepatīk, sanāk/nesanāk, iekļaujos/neiekļaujos kolektīvā.

Sākot no 2.mācību gada nodarbības ir 3 reizes nedēļā un slodze palielinās saskaņā ar deju skolas programmu: 2.kursā 3 nodarbības nedēļā, 3.kursā 4.nodarbības, 4., 5.kursos 6-7 nodarbības nedēļā. Attiecīgi palielinās arī mācību maksa.
Neatņemama mācību programmas daļa ir piedalīšanās Latvijas un ārzemju pasākumos, sacensībās, koncertos, festivlālos, kas prasa papildus izdevumus par autobusu, dalības maksas, tērpus, kā arī papildus laiku brīvdienās.

Visi kas vēlas iestāties deju skolā nepieciešams piereģistrēties iepriekš sūtot e-mail:info@dejuskola.lv ar tekstu "pieteikums" norādot:
1) iespējamo ierašanās datumu uz atvērtajām durvīm (29. vai 30.augusts vai citu laiku, ja netiekat šajos) ,
2) vēlamo grupu kurā dejot, ja ir skaidrs, ja nav, tad to varēs noskaidrot "atvērtās durvīs".
3) bērna dzimšanas gadu;
4) tiem kam ir priekšzināšanas un, kas pretendē uz augstāku kursu - jānorāda dejošanas pieredze, studija kur dejots, cik ilgi, kādos stilos dejots.

Lai pievienotos grupām ar priekšzināšanām jāierodas deju skolā uz atvērtajām durvīm aprunāties ar vadību.
Pēc sarunas būs jāierodas uz sarunāto pārbaudes nodarbību , bet pēc pirmās nodarbības arī saskaņosim ērtāko apmeklējuma laiku, piemērotāko grupu dejotāja vecumam, līmenim un slodzei.

Papildus info zvanot pa tālruni: 26367748 (darba dienās no 14,30-19,30)