Sveiki visiem kas pieteikušies ĒNU DIENAI  Veizāna deju skolā Rīgā.

Tātad, ja Tev ir vēlēšanās ēnot pie mums deju skolā, tad Tu to vari darīt!
neatkarīgi no tā vai ir saņemts apliecinājums Tavas kandidatūras apstiprināšanai un neatkarīgi no tā kāda informācija atnāks no oficiālās mājas lapas www.enudiena.lv!
Jo - Oficiāls apstiprinājums atnāks tikai 4 cilvēkiem, bet Veizāna deju skola parasti ēnu dienās var uzņemt ap 50 ēnas, jo mums ir 14 deju pasniedzēji, tāpēc apstiprinām visus ēnotgribētājus!!!

Tātad, varat ierasties, ņemot līdzi:  maiņas apavus, siltas drēbes, kaut ko apēst, jo nevarēs paspēt izskriet kaut ko nopirkt vai paēst ārpusē, un,  ja ir vēlme piedalīties nodarbībās un padejot, tad arī treniņtērpu!

Rīgā  Hip-hop /  mūsdienu deju treneris / horeogrāfs / Deju skolas vadītājs - Edmunds Veizāns / pasniedzējs /  - dažāda vecuma bērniem  un jauniešiem no 7 - 18 gadiem.

Ēnošana notiek  3dien 13.02. no pl. 14.00 līdz kādiem 20.00

Treniņus vadīs Edmunds / Maija / Dārta / Gundega/ Baiba/ Nastja / Katrīne

Treniņi notiek vienlaicīgi 3 zālēs!!!  ēnot varēs vienlaicīgi vairākus šo profesiju pārstāvjus - staigājot no zāles uz citu zāli jeb arī vērojot caur spoguļu stiklu durvīs, kā arī onlainā http://www.dejuskola.lv/online-nodarbibas/

Ēnu dienas plāns:

14.00 – ierašanās
14.15 -15.00 ekskursija, info par dejuskolu, atbildes uz jautājumiem
15.00 – 16.30 sākumskolas bērnu nodarbības 1. zālē
17.00/18.00/19.00 var mēģināt piedalīties un padejot Hip-hop nodarbībās 1. zālē
17.30 - treniņš mini kids 3-4 gadīgajiem 3.zālē
18.30 - treniņš 30+ 3.zālē
16.00-19.30 - klasiskās nodarbības treniņi 2.zālē.
18.00-19.30 pašraksturojuma rakstīšana

Veizāna Deju skolas adrese Rīgā:
Ūnijas iela 8 korpuss 5 (ieeja starp Ūnijas 6 un Ūnijas 12a ieejot pagalmā pa KREISI)

Karte: http://www.dejuskola.lv/kontakti/ izpētiet google map jo mūs atrast nav viegli!!!

Papildus info www.dejuskola.lv

Sazināšanās tikai elektroniski pa e-mail: info@dejuskola.lv  telefons administratorei  26367748 - zvanīt var  no pl.14.20 !!!

Ierodieties un piesakieties pie administratores.

Ierodoties pirms treniņa un paliekot nedaudz pēc treniņa jūs redzēsiet arī darbu un procesu, kas ir neformāla, bet neatņemama trenera darba ikdiena.

Ņemot vērā to, ka ēnas būs vairākas, tad esat gatavi izteikt rakstiski arī savu ēnas pašvērtējumu.

Protams varat sagatavot savus jautājumus, kā arī ekskursija pa Deju skolu būs.

Veiksmi,
Deju skolas vadītājs
Edmunds Veizāns

Ja rodas jautājumi sazināmies tikai epastā: info@dejuskola.lv