Nesēdi telefonā” -  Labdarības akcija - atskaite.

Laikā no 21.februāra līdz 21.aprīlim saziedoti 370.00 EUR naudā un 9 vienības graudā.

Starp 22 ziedotājiem aktīvākie ir tieši jaunāko deju grupu vecāki un tāpēc viņiem sakam viņiem lielu PALDIES!

Iveta Bolgzda - Bē1 , Kauliņa Dace - Bē9 , Krigena-Jurkāne Inga - Bē-578 , Hermane-Sabule Aija - Bē9 , Ingūna Ruskule - Bē9 , Ošenieks Edgars - Just7 , Sanita Pīlāga - Bē9 , Lolita Sprūga - Bē1 , Santa Ludbārža - Bē-578 , Igala Dana - Bē-578 , Jana Goldmane - Bē-578 , Laizāne Ivanda - Bē-578 , Linda Bērziņa - Bē-578 , Rūdolfs Gulbis - Bē1 , Daiga Zeltiņa - Bē1 , Kaspars Vēveris - Bē-578 , Mārtiņš Savickis - Bē1 , Liene Svikle - Jū-9 , Raimonds Bordāns - Bē9 , Sandra Prince - Bē-578 , Veizāna deju skola – VDS , Neidentificēts atbalstītājs.

Akcijas rezultātā esam tikuši pie sekojošām lietām:

Neiztērēti palikuši 115,69 EUR,
ko noteikti iztērēsim spēlēm no plānotā saraksta.
Kā arī akceijas rezultātā redzams, ka pieprasītākās ir aktīvās darbības spēles kā "deju grīda", basketbola grozs, hokejs.

Video kā tas tiek lietots ikdienā:

Akcijas "Nesēdi telefonā" atbalstītāju vārdi tek ievietoti mājas lapas jaunajā sadaļā "Atbalstītāji" un izdrukāti pie sienas rāmītī.

Bērni un jaunieši lielu daļu sava brīvā laika pavada “sēžot telefonā”, arī atnākot uz deju nodarbībām ātrāk, vai gaidot vecākus pēc nodarbībām gandrīz katrs “sēž telefonā”!

Šaubu nav - tas ir satraucoši, neveselīgi u.t.t. Ko darīt?

Veizāna deju skola uzsāk labdarības akciju ”nesēdi telefonā”, kas piedāvā alternatīvu – sen aizmirstās galda spēles un sporta spēles deju skolas telpās, lai savu enerģiju veltītu alternatīvām telefonam un pievērstos sen aizmirstām kādreiz tradicionālām un parastām spēlēm.

Akcijas laikā tiek plānots iegādāties sekojošas:

galda spēles:

1.    novuss (98,17 eur),

2.    galda hokejs (50,95 eur),

3.    galda teniss mini (98,99 eur),

4.    mini biljards (85,99 eur),

5.    šautriņas (70,99 eur),

sporta spēles:

1.    futbola vārti (2x26,79 eur),

2.    futbola bumbas (26,36 eur),

3.    florbola nūjas (63 eur),

4.    basketbola grozs (56,47 eur),

5.    basketbola bumbas dažādiem vecumiem (42 eur).

Šo iegādāto inventāru plānots novietot brīvajās deju skolas telpās:
mazā zālē, vestibilā uz galda, vestibilā brīvā vietā pie Vendena, pie dīvāna, kā arī iespējams puišu ģērbtuvē.

Aicinām dejotāju vecākus atbalstīt šo labdarības akciju finansiāli, Deju skolas kontā ar norādi: akcijai “nesēdi telefonā” vai arī iegādājoties konkrēto inventāru un atnesot uz deju skolu. (bet tad iepriekš jāsaskaņo, lai nesanāk mums 5 hokeja galdi un 0 šautriņi!

Veizāna deju skola apņemas atbalstītāju vārdus novietot redzamā vietā gan inventāra izmantotājiem kā arī visiem apmeklētājiem, kā arī ievietot mājas lapā speciālā sadaļā “atbalstītāji”, vai arī tieši neizcelt, ja ir vēlme palikt “inkognito”.

Deju skolas darbības filozofija  ir daudzpusīga un harmoniska personības attīstības veicināšana un deju apmācība, un bez šīs akcijas, protams, varētu iztikt, bet domājot par mūsu bērniem un laikmeta aktualitātēm – nepieciešamais ieguldījums ir mazs salīdzinot ar iespējamo ieguvumu “nesēžot telefonā”!

Atcerieties savas bērnības spēles, palīdzēsim arī mūsu bērniem!

AC, Edmunds Veizāns