Vajadzīgie dokumenti:

Maksāt par nometni:  biedrība "Jauniešu centrs i-deja", Reģ.Nr.: 40008067824
konts: LV76UNLA0050018325887 SEB banka

piedzīvojumu NOMETNE “ideja – 2017”

Nometnes vērtība ir iespēja bērniem brīvi justies tādiem kādi viņi ir, neliekot tos “stereotipu rāmīšos”, bet veicinot bērnos personības radošo pašizpausmi. Visi nometnes audzinātāji ir pieredzējuši pedagogi un daudzi no tiem - kādreizējie idejas nometņu audzēkņi, kas ir viena no veiksmes atslēgām.

Nometnes filozofija - dodam bērniem "makšķeri", nevis "zivi", lai audzinātāju vadībā risinātu dažādas sadzīviskas lietas un situācijas paši.

Nometni finansiāli atbalsta - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

·      Rīko: biedrība “Jauniešu centrs i-deja”, Veizāns, Agneze un Co

·      Vieta un laiks: Slampe,no 22.jūlija līdz 30.jūlijam ( 9 dienas!)

·      Dzīvošana: Zemgales vidusskola, Slampes pagasts, Tukuma novads.

·      Maksa par nometni 198 EURja noslēdz līgumu un veic 50% iemaksu līdz 31.maijam, tiem kas mācās vai pierakstīti Rīgā, pārējiem maksa par nometni 225.-EU. Pēc 1.jūnija  225 EUR   Ģimenēm 5% atlaide.

·      Cenā ietilpst: ēdināšana 4 reiz dienā, telpu īre, radošās nodarbības, materiāli, pedagogu apmaksa, piedzīvojumi, autobuss no Rīgas un atpakaļ.

Pieteikšanās kārtība:

1.    jāaizpilda dalībnieka anketa – pieteikums, jāiepazīstas ar KĀRTĪBAS RULLI!

2.    jānoslēdz līgums un jāveic 50% iemaksa,

3.    jāveic otrā iemaksa 10 dienas līdz nometnei,

4.    uz nometni jāņem līdzi ārsta zīme ne vecāka par 10 dienām pirms nometnes sākuma,

Ārsta zīmē OBLIGĀTI jābūt sekojošām ziņām: PEDIKULOZES (utis) NAV, POTĒŠANĀS ATBILSTOŠI VECUMAM, KONTAKTS AR INFEKCIJAS SLIMĪBĀM NAV, “PRAKTISKI VESELS un drīkst apmeklēt nometni”, informācija par ALERĢIJĀM un HRONISKĀM saslimšanām. Ja trūkst kāds no ierakstiem, tad Veselības Centrs  uzliek naudas soda naudu.

Līdzi jāņem: gultas veļa: palags, spilvendrāna, segas pārvalks, (gulēšana uz nometnes piepūšamajiem matračiem, būs segas un spilveni), guļam piederumi, tualetes piederumi, dvielis, čības, treniņtērps, peldēšanās apģērbs, vilnas zeķes, apavi: sportam, ārai, telpām; kabatas lukturītis, rakstāmpiederumi, sava (metāla, plastmasas) krūzīte, kaut ko “slepenajam”. Solīdās drēbes „LasVegasas” vakaram.

Izbraukšana uz nometni: pulksten 10.00 no Ūnijas ielas 8k-5, VEF rūpnīcas teritorija.

Ierašanās nometnē tiem, kas brauc paši pulksten 11.30

Koncerts vecākiem izbraukšanas dienā pulksten 14.30 , Atvadu rituāli: no pulksten 13.30-14.30

Telpu nodošana pēc rituāliem līdz pulksten 15.30

Vecāki, kas paši brauc pakaļ bērniem, var izbraukt TIKAI pēc telpu nodošanas – 15.30 !!!

Izbraukšana no nometnes: pulksten 15.30, Ierašanās Rīgā no plkst. 16.30 – 17.00, Ūnijas ielā 8k-5

TEVI SAGAIDA tradicionālā  i-dejas  programma:

·         praktiskās, radošās darbnīcas lieliem un maziem, puikām un meitenēm, kā piemēram: kanvas, ziepes, rotaslietas, lūpukrāsas meitenēm, bet zēniem: krokodila dendija telefons, lietus izsaukšanas koks, fotorāmīši ... u.tml.

·         deju darbnīcas, hip-hop, breakdance, machine dance nodarbības

·         citu netradicionālo mākslu veidi, DJ`ing, MC`ings, pārģērbšanās šovi

·         olu kaujas, ūdens kaujas, netradicionālās sportu spēles, slapjais futbols

·         tradicionālā Nakts trasīte, sajūtu trase, ŠAUSMU trase

·         draudzēšanās ar “Slepenajiem” , Lasvegasas vakars

·         Nometnē NAV televizora un NAV datora!

·         supermegavegaextra ultra - kaut kas vēl !?!

·         jautrība garantēta! Kas jau ir bijis tas zina, būs SuperMegaVegaExtraUltra lieliski :o)

Visu dienu kārtība ar plašāku un info būs: www.idejunometne.lv un www.dejuskola.lv / nometnes.

Pieteikumi un papildus info:  e-mail: info@idejunometne.lv  t: 29262327 - Edmunds Veizāns - nometnes vadītājs. Nometnes satura vadītājs – Agnese Pumpure t:27423454

Nometnes vadītāja Licences Nr. RP000356