Koru olimpiādes pasākumā nepiedalīsimies:
  1. netika panākta vienošanās ar street dance solistiem (režisori aicināja Operas Karmena dejotājus) par apmaksas noteikumiem,
  2. Līdz ar to atkrita arī street dance grupu dejotāji
  3. un tika mainīta režisoriskā koncepcija no stret dance izpildītājiem uz tautisko deju izpildītājiem.
    Žēl, pasāķumu noteikti varēja realizēt arī bez naudas ieguldījumiem un tikai ar mūsu dejotājiem.

Izmaiņas vasaras deju plānos
27.maijā Ādažos – dejosim Gaujas ielas svētkos un iesim gājienā, (izlaidums nebūs, jo koncerts būs uz ielas skatuves).
17.jūnijā  Ādažos – 6.izlaidums, godināšanas akcija “VDS lepojas” + koncertuzvedums “ES ESMU PELĒKAIS” pēc Imanta Ziedoņa “Krāsainās pasakas” motīviem, dejo visas grupas.
20.jūlijā -  piedalamies pasaules koru olimpiādes  lielkoncertā “TILTIEM PĀRI”,
kas oficiāli saucās:  “NĀCIJU GRAND PRIX 2017 RĪGA un 3.EIROPAS KORU OLIMPIĀDE”, kuras ietvaros notiks bērnu un jauniešu koru lielkoncerts, Arēnā Rīga, 20.07.2017. (paredzēts arī TV ieraksts).
Ar prieku paziņojam, ka Veizāna deju skola ir izgājusi 1.atlases kārtu pēc iesūtītajiem video un pasākumam ir atlasītas sekojošas deju grupas:
Bē-578 , Jū-9, Jū-8, Just7, VDS-Diamond, VDS-Criminal, treneru grupa.
Mākslinieciskā vīzija ir ka apvienotie bērnu un jauniešu kori dzied un dejotāji dejo.
Visi piedalās visos deju numuros, kur paredzēta dejotāju iesaiste, t.i. nelieli iznācieni koncerta sākumā un vidus daļā, kā arī 4 dejas koncerta 3.daļā.
Kas jādara:
Jāierodas svētdien uz 2.atlases kārtu - tikšanās ar režisori (Margo Zālīte - Vācijas Latviete), tad būs skaidra kopējā mākslinieciskā koncepcija un kādi tieši tēli, dejotāji, solisti tiks atlasīti, lai piedalītos lielkoncertā. Kopā vajag 2 komandas pa 20 dejotājiem (kopā 40) un 2 solistu komandas pa 4 dejotājiem. Kā arī 5+5 dublieri deju grupām un 1+1 dublieri solistiem. Kopā 60 dejotājus.
Režisore grib redzēt šo svētdien 9.aprīlī 18.00 uz 2.atlases kārtu visas šīs atlasītās grupas- daudz labu dejotāju improvizācijas, personīgo stilu, atraktivitāti un kvalitāti.
Koncertmēģinājumi kopā ar režisori paredzēti 11.-15.jūnijā un 12.-19.jūlijā; koncerts 20.jūlijā.
Protams, tad jūnijā līdz Jāņiem un jūlijā līdz koncertam būs mēģinājumi deju skolā.
Šis tiek izziņots, dejotājiem, treneriem  un dejotāju vecākiem, jo nav bijis mūsu plānoto pasākumu kalendārā, tāpēc nepieciešams jūsu atbalsts un akcepts, lai veiksmīgi varam nostartēt šajā interesantajā un prestižajā pasākumā.
Lūdzu paziņojiet šeit par iespēju piedalīties šajā pasākumā un mēģinājumos un par iespēju ierasties uz atlasi šo svētdien.