Nepieciešamie dokumenti:

Ziemas NOMETNE “ideja - 2018” VEFā.

·      Rīko: Veizāna deju skola

·      Vieta un laiks: Rīgā, Ūnijas ielā 8 k-5, no 26.decembra līdz 30.decembrim.

·      Dzīvošana: Rīgā,  Ūnijas 8 k-5, Veizāna deju skolā.

·      Maksa par nometni 140.-EUR

Iesniedzot pieteikuma anketu jāveic iemaksa 70.-EUR pārējā summa jāsamaksā līdz 21.decembrim, vēlākais pēdējā treniņā, ja vēlāk, tad maksa 160.-EUR,   ģimenēm 5% atlaide.

Cenā ietilpst: ēdināšana 4 reiz dienā, telpu īre, radošās nodarbības, materiāli, pedagogu apmaksa, piedzīvojumi, ekskursijas, darbnīcas.

Pieteikšanās kārtība:

1.    jāaizpilda dalībnieka anketa – pieteikums, jāiepazīstas ar KĀRTĪBAS RULLI!

2.    jānoslēdz līgums un jāveic pirmā iemaksa,

Līdzi jāņem: gultas veļa: palags, spilvendrāna, segas pārvalks, gulēšana būs uz piepūšamajiem matračiem, (segas un spilveni būs), guļam piederumi, tualetes piederumi, dvielis, čības, treniņtērps, vilnas zeķes, siltas jakas un bikses, apavi: sportam, telpām, ārā, ja būs sniegs, kabatas lukturītis, rakstāmpiederumi, personīgā dakšiņa, karotīte, krūzīte, bļodiņa – vislabāk metāla vai plastmasas.

Ierašanās nometnē: pulksten 11.00 Ūnijas ielā 8 k-5.

Atvadu rituāli: no pulksten 14.00-15.00

Vecāki, kas brauc pakaļ bērniem, var izbraukt TIKAI pēc atvadu rituāliem – 15.00 !!!

TEVI SAGAIDA NEtradicionālā  i-dejas  programma:

·         Praktiskās, radošās darbnīcas kā piemēram: kreklu dekori, sveču liešana, krūžu apdruka u.c.

·         Deju darbnīcas

·         Beibleidu sacensības

·         VEF “izrādies redzēts”

·         Nakts trase

·         Origami no materiāla

·         Ripslingera kliedzienu sviesta bukstiņš

·         Pieklājīgais City vakars

·         Sarunas par dzīvi

·         Vakara šovi ar dažādiem viesiem

·         Zalibambas guru slams

·         Šausmīgā trase Psaiho.lv stilā

·         Labās dejas un citas kreisās spēles

·         Tuc tuciņš ar dūmiem un skaļo mūziku

·         supermegavegaextra ultra - kaut kas vēl !?!

·         jautrība garantēta! Kas jau ir bijis „idejās” tas zina, būs SuperMegaVegaExtraUltra lieliski :o)

-       Programmā iespējamas izmaiņas, jo Agnese parasti izdomā viskautko kreisu!

-       Aktivitātes, kuras neiespēsim realizēt 5 dienās un 4 naktīs, pārcelsim uz vasaras nometni Slampē!

Pieteikumi un papildus info:  e-mail: info@idejunometne.lv , Agnese Pumpure t:27423454,

maksājumi administratorei  t: 26367748,    Edmunds Veizāns - nometnes vadītājs.

Nometnes vadītāja Licences Nr. RP 000356