No šīs sezonas ir iespēja profesionālās ievirzes programmu "Mūsdienu deja - hip-hop kultūras deju stili" apgūt arī breikeriem!
Hip-hop kultūras pamata deju stili ir: breaking, hip-hop, locking un popping ...  tāpēc likumsakarīgi , ka programmā var mācīties arī breikeri un diplomu par profesionālo ievirzi dejā var saņemt arī breikeri.
Kāpēc tas nenotika ātrāk?! 
Parasti uz breiku nāk tikai puiši, kas grib iemācīties griezties uz galvas un vēl 10 citus elementus, parasti puiši grib "breikot", bet ne "dejot".
Bet pie mums Veizāna deju skolā tieši caur breiku puiši un tiek ievesti deju pasaulē un tās lielajā dažādībā un panākumu atslēga ir hip-hop kultūras deju stili ar savu daudzveidību un mūsdienu pieeju.Šajā programmā puišiem būs jāmācās arī hip-hops, popings, house, un citas mūsdienīgas dejas, jāapgūst improvizācija, kompozīcijas pamati, stretchings un arī klasiskā deja no 3.mācību gada.

Tie, kas nolēmuši breiku apgūt šādi - padziļināti tiem jāslēdz 20V prof.ievirzes līgums un treniņi būš 3 reizes nedēļā.Tie, kas turpinās nākt 2 reizes nedēļā - tie slēdz vienkārī interešu izglītības līgumu un dejo savam priekam.

Nu un lielais paldies par šo iespēju jāsaka trenerei Maijai Tjurjapinai par uzņēmību un vēlmi nodot savas daudzus gadus uzkrātās zināšanas nodot tālāk. Maija ir vadošā breika pasniedzēja šaja programmā breikeriem.

Savukārt mazākie puiši var nākt uz sagatavošanās grupu breikeriem "Kids" kur varēs apgūt kustību pašus pamatus un fizisko sagatavotību breika elementu izpildīšanai.