Nodarbību laiki un maksa 2017./2018.mācību gadam Rīgā.

Nodarbību laiki un maksa - iejuplādēt sarakstu Word formātā.


Jaunās 2017./2018.m.g. sezonas nodarbību grafiks (papildināts 10.08.2017.)
NOTEIKUMI  PAR  MAKSĀŠANAS KĀRTĪBU  PAR  NODARBĪBĀM:

1. Nodarbības jāapmeklē regulāri un jāmaksā pilna mēneša maksa neatkarīgi no apmeklējuma, došanās uz laukiem, ārzemēm, kūrortiem slēpot, klases vakari, teātris u.tml. kavējumi nav attaisnojums nodarbību nemaksāšanai.
2. Tiek attaisnoti kavējumi tikai slimības dēļ, ja tiek uzrādīta ārsta zīme, un ja kavēts vairāk par 1 nedēļu, tad maksa tiek pārrēķināta proporcionāli apmeklēto nodarbību skaitam, kas tiek ieskaitīta nākošā mēneša maksā! Ārsta zīme ir jāiesniedz 2 nedēļu laikā pēc atgriešanās no slimības.
3. Ja nodarbības kavētas ne slimības dēļ, tad var maksāt par apmeklēto nodarbību skaitu, kā par katru nodarbību atsevišķi kā tabulā augstāk! Lūgums neizdomāt savas cenas un nepiedāvāt savus aprēķinus, bet ievērot VDS noteikto kārtību!
4. Iekavētās nodarbības ir jāapmeklē  papildus citā laikā pie citām grupām, bez papildus samaksas, ja ir nomaksāta pilna mēneša maksa! Attiecas tikai uz dejotājiem programmā "Mūsdienu deja / hip-hop kultūras deju stili".
5. Par nodarbībām mēneša pirmajos datumos tiks izsūtīti rēķini e-pastā, kas jāapmaksā 10 dienu laikā. 
6. Maksājot caur banku pamatojumā jānorāda tikai Rēķina numurs.
7. Ja no vienas ģimenes dejo 2 cilvēki, tad var saņemt atlaidi 10%, ja 2 bērni, tad 15%, ja 3 bērni tad 20% atlaidi, ar Ģimene 3+ karti 25% atlaidi. 
8. Maksātājs var saņemt IIN (ienākuma nodokļa) atmaksu iesniedzot VID nodarbību apmaksas apliecinājumus! 
9. Pārejot uz augstāku kursu, nākošajos mācību gados palielinās nodarbību slodze un attiecīgi palielinās arī nodarbību mēneša maksa.
10. Vienas nodarbības apmeklējuma maksa ir 10,- EUR
11. individuālās nodarbības maksa ir no 25,- EUR stunda, ja dejo viens pats. Ja dejo 2 vai 3 cilvēki individuāli reizē, tad maksa ir 15,-EUR no cilvēka.